Aksioni për lidhjet e paligjshme të ujit, ndiqen në gjendje të lirë 3 shtetas

Kliko per me shume info

Më date 06.02.2018, nga shërbimet e policisë të Komisariatit nr 5 dhe nr 6 në bashkëpunim me Ndermarrjen U. K. Tiranë janë  konstatuar 3 biznese për lidhje të paligjshme të rrjetit të Ujesjellesit, ku u proceduan dhe ndiqen në gjendje të lirë shtetasit:

• A. Z., 41 vjeç , banues në Tiranë.

Kliko per me shume info

• Gj. P., 49 vjeç , banues në Tiranë.

• F. B., 58 vjeç , banues në Tiranë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprime të mëtejshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.