Aksidentohet psikologja e emisionit me “Me zemër të hapur”, e përplas shoferja 18-vjeçare

Anxhela Peza, psikologja e emisionit “Me zemër të hapur” në “News24”, ka pësuar një aksident. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ku ajo banon, në rrugën “Ymer Kurti” pranë postës numër 8 në kryeqytet.

Në pamje duket momenti kur një automjet tip “Audi” me xhama të zinj, ka kaluar me shpejtësi në rrugën e cila në ato momente ishte mjaft e populluar.

LEXO EDHE:  “Kjo paska qenë shenja”, miku i Armandos trondit rrjetin, zbulon foton e fundit (FOTO)
Kliko per me shume info

Për shkak të trotuaret e rrugës ishin të zaptuara nga automjetet që kishin parkuar sa majtas e djathtas, kalimtarët duket se janë të detyruar të ecin në rrugë.

Por ndonëse psikologja Anxhela Peza po lëvizte në anë të rrugës, 18-vjeccarja e cila drejtonte automjetin tip “Audi” nuk është treguar aspak e kujdesshme të ulë shpejtësinë apo të manovrojë, por e ka përplasur atë pas një makine tjetër.

LEXO EDHE:  Polici që vrau veten në Komisariat, si e gjetën kolegët pa jetë. I thirrën, por…

Për pasojë, Anxhela Peza ka pësuar fraktura në këmbë, dhe ka marrë mjekim në spital.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here