Aksidenti i frikshëm, makina del nga rruga, rrotullohet 360 gradë në ajër (VIDEO)

Kliko per me shume info

Momenti i tmerrshëm kur një makinë u kthye 360 gradë në ajër, pasi u godit nga një automobilist tjetër, është filmuar në kamera.

Gruaja që dëshmoi përplasjen ishte duke vozitur në kryqëzimin e 14 të M4 në Berkshire, kur pa një Jaguar të zi që papritmas kalonte nëpër rrugë.

Kliko per me shume info

Ndërsa shoferi humbi kontrollin e makinës së tij, një automobilist në të majtën e tij u detyrua të dilte nga rruga dhe pa dashje përfundoi një argjinature me barë dhe pemë duke bërë edhe rrotullimin 360 gradë./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.