FOTO/ Aksident i trefishtë në Kinostudio, makina përmbyset afër karburantit

Kliko per me shume info

Dy automjete dhe një motor janë përfshirë në një aksident automobilistik mëngjesin e sotëm në zonën e Kinostudios në Tiranë.

Aksidenti ka ndodhur ngjitur me Komisariatin e Policisë Rrugore.

Kliko per me shume info

Nga të dhënat fillestare bëhet me dije se si drejtuesit e mjeteve, ashtu edhe ai i motorrit kanë marrë plagë të lehta.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton se kush prej tyre ishte shkaktari i aksidenit të trefishtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.