Aksident i frikshëm në SHBA, përfshihen rreth 100 automjete

Kliko per me shume info

Një dron ka filmuar kaosin e krijuar nga automjetet në një autostradë të mbuluar nga bora.

Aksidenti ndodhi si pasojë e prezencës së akullit dhe dëborës në rrugë, teksa mësohet se u përfshinë rreth 100 automjete.

Kliko per me shume info

Ngjarja u regjistrua në autostradën e Interstate, pranë Marshfield në Missouri të SHBA.

Mediat lokale raportojnë se nga ky kaos i shkaktuar ndërroi jetë një grua ndërsa 11 persona mbetën të plagosur.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.