Aksident me të plagosur në Vlorë, makina me tre persona del nga rruga

Kliko per me shume info

Tre persona mbetën të lënduar në një aksident rrugor mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur në rrugën “Murat Tërbaçi”ku mjeti tip Benz me targa AA 851 SK në të cilin udhëtonin tre personat ka dalë nga rruga.

Kliko per me shume info

Të plagosurit janë transportuar në spitalin rajonal për ndihmë mjekësore, ku mësohet se ndodhen jashtë rrezikun për jetën.

Shkak i aksidentit dyshohet të ketë qenë prania e lartë e ujit në rrugë dhe shpejtësia e madhe me të cilën udhëtonte mjeti, çka ka bërë që makina të dalë nga rrugë dhe të përplaset në anën tjetër të rrugës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.