Aksident në Tiranë, përplasen keq dy makina

Kliko per me shume info

Një aksident sapo ka ndodhur në Tiranë, ku dy makina janë përplasur me njëra tjetrën.

Burime bëjnë me dije se fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Kliko per me shume info

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për hetimin e plotë të rrethanave

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.