Aksident në Tiranë – Durrës, makina përmbyset në autostradë

Kliko per me shume info

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë – Durrës në afërsi të Sukthit.

Burime bëjnë me dije se një makina është përmbysur si pasojë e tejkalimit të shpejtësisë nga shoferi dhe lagështirës në rrugë, i cili ka mbetur i plagosur.

Kliko per me shume info

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Për shkak të aksidentit është krijuar trafik në autostradë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.