Aksident në aksin Elbasan-Peqin, makina përplas motorrin, një i plagosur

Kliko per me shume info

Një aksident raportohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin, ku një makinë është përplasur me një motoçikletë.

Nga informacionet e para, mësohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Papërr, e si pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Kliko per me shume info

Nga të njëjtat burime mësohet se i plagosuri është në gjendje të rëndë dhe është dërguar me urgjencë në spital, ndërsa mësohet se ka disa fraktura në këmbë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.