Aksident me vdekje në Bulqizë, vdes një 25-vjeçar

Kliko per me shume info

Aksidenti i rëndë rrugor në aksin Peshkopi-Bulqizë.

Një 25-vjeçar mësohet se ka humbur jetën nga përplasja.

Kliko per me shume info

Viktima është ende i paidentifikuar.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për aksidentin e rëndë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.