Aksident masiv në Berat, plagosen rëndë disa persona

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë automobilistik sapo ka ndodhur në Berat.

Mësohet se në aksident janë përfshirë 3 automjete, dhe raportohet për disa persona që kanë marrë plagë të rënda.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Kombinat-Uznovë, ku njëri prej automjeteve ka dalë nga rruga duke u bërë shkak i përplasjes dhe me 2 automjetet e tjera.

Ambulanca ndodhet në vendngjarje dhe ende nuk ka informacione për gjendjen shëndetësore dhe numrin e të plagosurve rëndë.

Policia dhe grupi hetimor janë duke punuar për rrethanat e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.