Aksident i rëndë në Maliq, burri në luftë me vdekjen

Kliko per me shume info

Një aksident me një person të plagosur rëndë është shënuar këtë të enjte në Maliq.

Më datë 01.02.2018, rreth orës 16:00, jemi njoftuar se në fshatin Zerec-Maliq, shtetasi S.K, rreth 45 vjeç, banues në Libonik, duke drejtuar një mjet tip traktor ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar vetë drejtuesi i mjetit, njofton policia.

Kliko per me shume info

Shtetasi S.K, u transportua në Spitalin e Korçës për të marrë mjekim, ku aktualisht ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për të sqaruar rrethanat e kësaj ngjarje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.