Adrola Dushi pozon me shefin

Kliko per me shume info

Bukuroshja shqiptare Adrola Dushi është cilësuar gjithmonë si një ndër më të bukurat e Shqipërisë.

“Miss Universe Albania” është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku ka nisur punën për një karrierë ndërkombëtare atje.

Kliko per me shume info

Së fundi ajo ka publikuar një foto me babain e saj, të cilin e quan “shefi”. Bashkangjitur fotos me babain Adrola shkruan: “Asnjë fjalë e mirë s’i del nga goja për mua”.

Me sa duket Adrolës i kanë munguar ledhatimet dhe fjalët e mira që t’i thotë babi. Edhe pse vajzë e vetme, ajo nuk është llastuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.