Adelina Tahiri jeton në luks

Kliko per me shume info

Adelina Tahiri u kurorëzua me të fejuarin e saj maqedonas Serjozha Markov dhe tani ka lënë qytetin e saj të lindjes për të jetuar në një tjetër vend.

Fill pas martesës me milionerin maqedonas Serjozha Markov këngëtarja Adelina Tahiri është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në media.

Kliko per me shume info

Adelina Tahiri siç duket nuk kursen fare kur bëhet fjalë për paraqitjen e saj të jashtme.

Madje as gjatë udhetimeve ku seti i valixheve të saj kap shumën marramendëse sipas faqes në instagram Whattheywearing që dje publikoi shifrat e setit të saj të valixheve të udhëtimit.

Adelina Tahiri e veshur me Luis vuitton City Trunk Bag (4,800€) ,

Run Away Sneaker (580€),

Neverfull Mon Monogram Bag (1.300€),

Nice Monogram Canvas Cosmetic Bag (1.870€),

Zaphyr55 Monogram Troll Case (3.050€), dhe Damier Graphite Pegase Zaphyr 55 Case (2.900€)

Vetëm në këtë foto markat që mbanë Adelina Tahiri kapin shifrën e 14 mijë e 500 eurosh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.