Adelina Ismajli mërzit fansat, ky është vendimi që ka marrë ajo

Kliko per me shume info

Ajo cilësohet si një ndër ikonat e muzikës e cila e ka fituar dashurinë e publikut kohë më parë dhe vazhdon ta ruaj ende sot.

Adelina Ismaili ka ditur gjithmonë sesi të ketë vëmendjen e të gjithëve, edhe përmes fotove dhe veshjeve ekstravagante, por asnjëherë të ekszagjeruara.

Kliko per me shume info

Ajo duket se i është përkushtuar shumë aktrimit si dhe familjes së saj.

Të gjithë e dimë që Adelina për shumë vite jeton larg Kosovës së bashku me të shoqin e saj Valin dhe me djalin e vogël Uliksin. Ajo është rikthyer në Kosovë vetëm për të qenë pjesë e serialit ”O sa mirë”, ku Adelina luan rolin e drejtoreshës. Duket që ajo po shkëlqen në aktrim, por ka marrë një vendim që mesa duket ka mërzitur fansat e saj.

Adelina do të qendrojë në Kosovë për 2 ose 3 vite dhe më pas do largohet sërish. Kur ajo u rikthye, të gjithë menduan se do qëndronte përgjithmonë në Kosovë, por mesa duket jo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.