Abuzimet në Teatrin e Kukullave, prokuroria nis hetimet

Pas skandalit të publikuar nga emisioni ‘BOOM’ mbi situatën në Teatrin e Kukullave, Prokuroria ka nisur hetimin.

Prej policisë së shtetit dhe përfaqësuesve të organit të akuzës janë marrë pamjet filmike dhe informacionet e tjera në cilësinë e provës materiale.

Kliko per me shume info

Kreu i prokurorisë së Tiranës, Dritan Rreshka, ka urdhëruar nisjen e hetimeve të menjëhershme për zbardhjen e plotë të situatës.

LEXO EDHE:  Raporti: Kriminelët shqiptarë në Amsterdam drejtojnë trafikun e kokainës

Ndërkohë gazetarët e emisionit ‘BOOM’ vazhdojnë misionin e tyre në zbardhjen e shkeljeve.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here