A ka ndonjë ofertë për të pozuar nudo? Përgjigjet Miss-i shqiptar

Debutimin më të madh si modele ajo e mori pas pjesëmarrjes së saj në ”Miss Universe Albania” 2017 ku edhe fitoi çmimin Miss Inteligjenca.

Pas kësaj Nicol mori disa oferta prej producenëve dhe produksioneve të ndryshme. Modelja Nikol Spaho, ishte e ftuar në “Pasdite në Top Channel”.

Kliko per me shume info

Ajo rrëfen se ajo që i ka bërë më shumë përshtypje në këtë event ka qenë xhelozia mes vajzave.

LEXO EDHE:  Rrëfehet Eli Fara, këngëtarja tregon sakrificën më të madhe që ka bërë për të bijën

Ndërkohë e pyetur se nëse do të kishte një ofertë për të pozuar e zhveshur nga “Dolce & Gabbana”, Nikol është shprehur se nuk do ta bënte një gjë të tillë. “Ndoshta gjysmë”, shprehet modelja.

Nikol Spaho ka edhe ngjashmëri të madhe edhe me Nora Istrefi dhe për këtë shprehet se shpesh e ngatërrojnë me këngëtaren.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here