600 mijë euro biznes, Andrra i hap luftë Alketa Vejsiut e Amarda Toskës

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha kanë hapur biznesin e tyre më të ri.

Për të zbukuruar jetën e çdo nusje ditën e dasmës, Andrra dhe Sinani kanë sjellë dyqanin më të ri në Tiranë me fustane nusërie, por jo vetëm.

Kliko per me shume info

Siç mund t’a shihni edhe në galerinë e bashkëngjitur lajmit, Andrra me trupin e një modelje dhe bukurinë e një “Miss-i” ka pozuar me fustanet e mahnitshme të nusësërisë.

LEXO EDHE:  Menduat se do rikthehej me The Weeknd? Bella ia paska vënë syrin një tjetër reperi

Kohë më parë në media u fol se ky biznes do të kushtonte plot 600 mijë euro.

Dyqani “Andra Couture” do t’u bëjë rivalitet të hapur Alketa Vejsiut, Amarda Toskës dhe dyqaneve të tjera të fustaneve të nusërisë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here