500 euro live në Instagram, Erik Fullani i mbulon sytë me para moderatores

Kliko per me shume info

Erik Fullani është i njohur për publikun shqiptar, kjo si pasojë e jetës luskoze që ai bën.

Njëkohësisht është edhe djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit.

Kliko per me shume info

Erik Fullani ka pranuar që këtë radhë të japë një intervistë ndryshe për moderatoren Dojna Mema, pikërisht bnë instagram.

Aty Fullani i është përgjigjur edhe pyetjeve që ndjekësit I kanë bërë lidhur kryesisht me rënien në peshë, menaxhimin e parave etj. Por një nga komentuesit ka shkuar pak më tutje, kur e ka pyetur: “A ke naj € 500 për me na i dhënë?”.

Dhe cila ishte përgjigja e Erikut? Nxori 500 euro nga xhepi dhe i mbuloi sytë Dojnës e cila bërtiti “OMG”.

Më I rezervuar ai është treguar për jetën private, ku për të dashurën e tij ëhstë shprehur: “Të dashurën e kam për vete, pse ta tregoj”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.