“50 Hijet” e Bleonës

Kliko per me shume info

Bleona Qerreti këngëtarja shqiptare gjithmonë na lë me gojë hapur me veprimet e saj që nuk janë shumë të zakonshme.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi mjaft provokuese me të cilën ndanë një varg nga filmi “Fifty Shades Freed”.

Kliko per me shume info

E veshur me të brendëshmë dhe me një maskë në fytyrë ajo duket shumë tërheqëse.

“Ajo i donte misteret shumë sa ajo u bë nj녔, shkruan këngëtarja mbi fotografi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.