3-vjeçari rregullon dhomën në kohë rekord vetëm për një lëpirse (VIDEO)

Ky është momenti i adhurueshëm kur një djalë tre vjeçar rregulloi dhomën e tij në kohë rekord pasi nëna e tij e kishte korruptuar atë me një lëpirse.

Fëmija Harlem Phoenix Jones-Evans, i cili jeton vetëm në veri të Dallas, Teksas, e kishte lënë dhomën e tij në një rrëmujë totale, me makina dhe lodra të tjera të hedhura në dysheme.

LEXO EDHE:  Smogu SAHARIAN pushton Shqipërinë! Re të kuqe mbushin qiellin, Tirana zgjohet e ALARMUAR
Kliko per me shume info

Por pas ofertës për një trajtimi të ëmbël, Harlem vendosi me shpejtësi për të punuar, duke i rregulluar mirë lodrat e tij në një shportë dhe duke vendosur sendet e tjera në një raft librash.

Nëna e tij, Erica Evans, 34 vjeç, tha se Harlem kishte bërë një ‘punë të shkëlqyer’ për një tre vjeçar./lajmifundit.al

LEXO EDHE:  Ndërron jetë njeriu më i vjetër në botë
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here