20 vjet Top Albania Radio, trashëgimtarja përlot me dedikimin

Kliko per me shume info

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha, ka zgjedhur një mënyrë shumë të ndjerë për të reaguar në ldihje me 20 vjetorin e Top Albania Radio, i cili është në 14 shkurt.

Ajo ka publikuar një foto të vogëlushit të saj London Noor në mjediset e radios dhe krahas kësaj foto të ëmbël ka shkruar:

Kliko per me shume info

“Kur ishim fëmijë une dhe Lori shikonim sesi babai jonë ndiqte ëndrrat e ttij në Top Albania Radio. 20 vjet më vonë London është duke bërë të njëjtën gjë si ne,”-përfundon Sara postimin e saj prekës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.