20 burra shtyjnë avionin që peshon 35 tonë

Kliko per me shume info

Punonjës të aeroportit “Tambolaka” në Indonezi janë fotografuar teksa shtyjnë një avion 35 tonësh, duke u bërë viralë në internet.

Rreth 20 persona duken në foto ndërsa shtyjnë avionin në drejtim të terminalit.

Kliko per me shume info

Zyrtarë të aeroportit thanë se ishin punonjësit që e shtynë avionin, por në rrjetet sociale komentuesit shkruan se avioni ishte prishur dhe ishin pasagjerët ata që po e shtynin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.