16-vjeçarja nga Cërriku gjendet pas dy ditësh, shokon prindërit në polici: U largova me dëshirën time

Kliko per me shume info

U zhduk nga shtëpia për dy ditë, por gjendet dhe bën deklaratë shokuese 16 vjeçarja nga Cërriku.

Policia e Elbasanit njoftoi se e bëri të mundur gjetjen dhe identifikimin e një adoleshentje e cila ishte larguar nga banesa 3 ditë më parë, banuese në fshatin Shkozë. Ishte babai i saj,  A.A, vjeç 48, që njoftoi se i ishte larguar nga banesa vajza B.A, vjeç 16.

Kliko per me shume info

Burime policore bënë të ditur se e gjetën vajzën, pa sqaruar se ku. Por pasi është gjetur, ajo i ka tronditur prindërit, pasi ka deklaruar se është larguar me dëshirën e saj.

Pas deklarimeve, Policia ia ka dorëzuar vajzën familjarëve. Për hetime të mëtejshme m aterialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.