1300 franga vetëm për një natë, pushimet luksoze të motrave Vjollca

Teksa kanë mbyllur që të dyja sezonet e dy emisioneve të suksesshme motrat Vjollca i kanë dhuruar vetës një palë pushime.

Por këto pushime nuk janë dosido, janë pushime luksoze. Alpet zvicerane janë zgjedhja e dy motrave dhe Getoar Selimit dhe me shumë mundësi dhe partnerit të pakonfirmuar të Luanës, Krenar Çoçaj.

Kliko per me shume info

Në një kërkim në Internet pamë që aktualisht një dhomë çift kushton 1300 franga vetëm për një natë shkruan politiko.

LEXO EDHE:  Ermal Mamaqi akuzon publikisht të ftuarën: “I more emisionin gruas time”

Në të njëjtin resor ka kaluar 9 ditë edhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i cili sëbashku me familjen kanë pritur Vitin e Ri.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here