Videoja e re erotike e Klaudia Pepës irriton ndjekësit: E detyrojnë të bllokojë komentet!

Ashtu siç e ka bërë zakon tashmë, balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa postoi ditën e djeshme një video në Instagram dhe në Youtube, ku shfaqet mjaft seksi.

E hipur mbi një biçikletë palestre dhe më pas duke kërcyer me pajisjet e palestrës, Klaudia tregon jo vetëm aftësinë e saj në balet, por edhe format mjaft seksi dhe të bëshme.

LEXO EDHE:  Kourtney Kardashian pozon nudo për 'V Magazine'
Kliko per me shume info

Kjo ka irrituar ndjekësit e balerinës, të cilët e kanë kritikuar për shfaqjen e tepruar të hireve dhe kaq ka mjaftuar që Klaudia të fshijë komentet dhe të bëjë që askush të mos komentojë më në postimet e saj.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here