Vasili: Ja prova që Edi Rama urren integrimin në BE

Kliko per me shume info

Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, ka publikuar në rrjetet sociale një video, sipas të cilit tregohet se Kryeministri Edi Rama e urren integrimin e Shqipërisë në BE. Sipas Vasilit, ai do që ta gremisë Shqipërinë në Lindje drejt realitetesh, që ajo nuk i ka dashur kurrë.

Postimi i plotë i Petrit Vasilit

Kliko per me shume info

Ja prova me zë e figurë që Kryeministri urren integrimin në BE.

Kryeministri e urren integrimin europian të Shqipërisë.

Një pjese e medias dhe analistëve të kapur nga droga e kryeministrit nuk e pasqyrojne dhe komentojnë dëshminë e këtij hapi të tmerrshem të kryeministrit në Bruksel kundra të ardhmes europiane të vendit.

Ai do që ta gremisë Shqipërinë në Lindje drejt realitetesh, që ajo nuk i ka dashur kurrë.

Po jua vë në dispozicion ta dëgjoni vetë me zë dhe me figurë këtë kryeministër të paskrupullt, që flet, qan e qurrepset se gjoja e dashka shumë integrimin.

Pas kësaj dëshmije çdo shqiptar duhet ta përbuzë këtë kryeministër mashtrues dhe hipokrit, që për ca miliona të pista e të nxira, që dalin nga kanale të felliqura, e shet Shqipërinë pa u menduar dy herë.

Shiheni dhe reflektoni.

Ja prova me ze e figure qe Kryeministri urren integrimin ne BE.Kryeministri e urren integrimin europian te Shqiperise.Nje pjese e medias dhe analisteve te kapur nga droga e kryeministrit nuk e pasqyrojne dhe komentojne deshmine e ketij hapi te tmerrshem te kryeministrit ne Bruksel kundra te ardhmes europiane te vendit.Ai do qe ta gremise Shqiperine ne Lindje drejt realitetesh, qe ajo nuk i ka dashur kurre.Po jua ve ne dispozicion ta degjoni vete me ze dhe me figure kete kryeminister te paskrupullt, qe flet, qan e qurrepset se gjoja e dashka shume integrimin.Pas kesaj deshmije cdo shqiptar duhet ta perbuze kete kryeminister mashtrues dhe hipokrit, qe per ca miliona te pista e te nxira, qe dalin nga kanale te felliqura,e shet Shqiperine pa u menduar dy here.Shiheni dhe reflektoni.

Posted by Petrit Vasili on Freitag, 12. Januar 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.