18-vjeçarja italiane nxjerr në ankand virgjërinë, oferta shkon në 1 mln euro

0

Një vajzë 18-vjeçare italiane ka nxjerrë në ankand virgjërinë e saj.

18-vjecarja ka pasur oferta të shumta menjëherë pas nxjerrjes së lajmërimit, të cilat kanë shkuar deri në 1 milion euro.

Kliko per me shume info

“The Sun” raporton se vajza nuk ka dashur të zbulojë identitetin e saj dhe ka zgjedhur një agjenci eskortash për të bërë lajmërimin e saj, teksa të shumtë kanë qenë ata që kanë dhënë ofertat e tyre për të kaluar një natë me vajzën.

Ka qenë kjo agjenci e cila do t’i shërbejë vajzës si ndihmë për t’u transferuar në Britaninë e Madhe që të studiojë në Cambridge. Sic duket nga shuma që do të fitojë 18-vjecarja dicka do të përfitojë dhe agjencia ose do t’i sigurojë ndonjë vend pune.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.