Vajza e deputetes demokrate sfidon hapur bishën e OTR

0

Ajo është një nga modelet më të suksesshme më seksi në vend.

Oriola Marashi, pasi u bë pjesë e OTR është gjithmonë e më e lakuar.

Kliko per me shume info

Oriola Marashi, para disa kohësh mori pjesë në videoklipin e këngës “Mama” të Jonas Blue dhe William Singe.

Që atëherë ajo vetëm i ka ngjitur shkallët një nga një dhe nuk është ndalur.

Një fustan i gjatë, ka qenë modeli i fundit që ajo ka pozuar.

Por thuajse me të njëjtin model fustani ka pozuar edhe modelja e njohur Ada Deda, vajza e deputetes demokrate Albina Deda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.