“U zgjova me një burrë me të cilin kisha bërë seks, por nuk e mbaj mend”/Trondit blogerja, nënë e 4 fëmijëve

Kliko per me shume info

Blogerja australiane Constance Hall ka zbuluar një eksperiencë seksuale të pikëlluar, për të cilën ajo tha se u ndje ‘shumë të turpëruar’ për t’ia treguar të gjithëve.

Ajo tregoi detajet e takimit në një postim të sinqertë online ku tha se u zgjua tek një burrë me të cilin kishte marrëdhënie seksuale.

Kliko per me shume info

Shkrimtarja e sinqertë, e cila është nënë e katër fëmijëve, tha se donte ta ndante përvojën e saj si pjesë e lëvizjes #MeToo dhe si një mënyrë për të tërhequr vëmendjen tek çështjet e vazhdueshme të pëlqimit dhe respektit seksual.

Ajo tha se nuk e mbante mend se si kishte përfunduar në shtrat me këtë burrë dhe kjo për shkak se ajo kishte pirë një natën para, dhe ndjeu se kjo e mohoi të drejtën e saj për të thënë asgjë.

“Nuk i thash askujt. Mblodha gjërat e mia, madje e falënderova për një natë argëtimi dhe vrapova “, shkruam zonja Hall.

“Ndjeva që reputacioni im si një vajzë mbrëmjesh anulloi aftësinë time për të qenë viktimë. Sa e idiote është kjo? “, shkruan ajo./lajmifundit.al

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/femail/article-5277479/Constance-Hall-speaks-harrowing-sexual-experience.html

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.