U lirua nga burgu, Berisha tregon kujt i mbylli gojën Edi Rama që nxori biznesmenin

Kliko per me shume info

Sot biznesmeni Orest Sota i cili u kap nga Policia e Elbasanit me 863 mije euro dhe patentat e Saimir Tahirit, u lirua nga Gjykata e Apelit te Krimeve te Renda, kundrejt garancise pasurore dhe per kete ka reaguar edhe ish kryeministri Sali Berisha i cili thote se “kete vendim Noriega e mori pasi me keshilltarin e tij Braho i mbylli gojen drejtorit te policise se Elbasanit Qato, qe te harroje se ne makinen e Orestit ishte vete Saimir Trafiku”.

POSTIMI:

Kliko per me shume info

Lajmi i fundit nga narko-shteti!
Noriega urdheroi sot lirimin e Orest Sotes.

Shkaku eshte se Oresti ishte i pafajshem sepse ai u arrestua vetem se po transportonte Saimir Trafikun dhe milionat euro te tij!
Kete vendim Noriega e mori pasi me keshilltarin e tij Braho i mbylli gojen drejtorit te policise se Elbasanit Qato, qe te harroje se ne makinen e Orestit ishte vete Saimir Trafiku, njeriu qe mban peng vet Ramen dhe Olsin e tij!! sb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.