Supermbesa e Sali Berishës tregon si dukej kur ishte fëmijë

0

Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush.

Eshtë pikërisht Dasara Malltezi, e njohur ndryshe si Supermbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Kliko per me shume info

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh tregon sesa ndryshe është nga shumica dhe tipin e vecantë që ka.

Këtë herë ajoështë bërë nostalgjike dhe ka postuar një kthim pas në kohë kur ishte vetëm një fëmijë.

Sic e ka thënë edhe vetë, ky throwback është marrë fiks nga kohët kur ajo ishte e re dhe e pafajshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.