Sokol Balla nis emisionin e ri, ironi therëse ndaj Top Channel

0

Gazetari Sokol Balla ka nisur edicionin e parë në ekranin e ri ku do të shfaqet tani e tutje.

Në serinë e parë të Emisionit Real Story, Balla bëri një hyrje ku prezantoi studion dhe faktin se do të vazhdojë emisionin e debatit politik në një ekran tjetër tashmë.

Kliko per me shume info

“Do të jem me të ftuarit e mi në Vizion Plus, në emisionin Real Story, i cili filloi si 13 vjet më parë si Top Story, pra Topin e kemi lënë në Top Channel ndërsa Storyn e kemi marrë me vete”, tha Balla.

Ai tha se topin do ta vazhdojnë kolegët e tij të cilëve u dërgoi një përshëndetje tashmë nga ekrani tjetër. /lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.