Shtyhet seanca për Shullazin, Gilmano Dani kërkon kohë të dëshmojë

Kliko per me shume info

Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë seancën gjyqësore për Emiljano Shullazin dhe Gilmando Danin.

I pranishëm në seancë, Shullazi iu ka qëndruar deklarimeve se është i pafajshëm dhe se nuk ka kërcënuar asnjë person, pasi akuzohet se ka kërcënuar Mynir Konin, para se ai të zgjidhej Rektor i Universitetit të Tiranës.

Kliko per me shume info

Nga ana e tij, i pandehuri Gilmando Dani ka kërkuar kohë për t’u përgatitur për t’iu dhënë përgjigje pyetjeve të avokatëve. Seanca e radhës është vendosur të zhvillohet më 16 janar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.