Shtatzënë por shumë në formë, si duket Amarda Toska pak kohë para lindjes

0

Moderatorja Amarda Toska është një nga më të preferuarat e publikut siqptar.

Ami është në pritje të fëmijës së saj të dytë, ndërkohë që në foton e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duket më rrezëllitëse dhe në formë se asnjëherë.

Kliko per me shume info

Pas vogëlushit Joel, i cili tashmë është në klasën e parë, Ami dhe Ermali do të bëhen prindër të një vogëlusheje.

Ata të dy janë shfaqur shumë të lumtur për këtë fëmijë që po vjen dhe duhet thënë se një vajzë e vogël e bukur si Ami padyshim që do ti jepte harmoni shtëpisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.