Shokohen peshkatarët, rrjetat kapin peshkun 150 kilogramë

Kliko per me shume info

Dy peshkatarë të guximshëm kanë kapur një peshk gjigant në ujërat e lumit të Sidneit.

Fotot tregojnë burrat me peshkunprej 3.5 metrash të gjatë dhe që peshonte rreth 150 kilogramë ndërsa një anije me policë patrullon aty afër.

Kliko per me shume info

Fotografitë e publikuara në Facebook kanë tërhequr një numër të madh komentesh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.