Shkodër, mbytet fëmija 3-vjeçar në lumin Kir

Kliko per me shume info

Një fëmijë 3 vjeçar është gjetur i mbytur në lumin Kir në Shkodër.

Nga të dhënat e para mësohet se kanë qenë kalimtarët që kanë pikasur trupin e të miturit në lum dhe më pas kanë njoftuar familjarët.

Kliko per me shume info

Familjarët kanë dërguar me urgjencë fëmijën në spital, por edhe pse mjekët i kanë dhënë ndihmën e parë i mituri nuk ka mundur të mbijetojë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.