Shikoni çfarë u punon ky çiklist guximtar alpeve franceze (VIDEO)

Kliko per me shume info

Ky guximtar përshkoi në mënyrë të pabesueshme shtigjet e ngushta dhe u ngjit në anën e një mali me biçikletën e tij të ngritur në shpinë – dhe u shpërblye me një pamje të pabesueshme të Alpeve.

Shpejtësia e djalit me adrenalinë maksimale për të ecur nëpër shtigje të ngushta malore nuk ishte e mjaftueshme për të kënaqur çiklistin malor Kilian Bron.

Kliko per me shume info

Jo i kënaqur duke bërë rrugën e tij vetëm përgjatë gjurmëve të shkelura në rajonin La Clusaz të Alpeve Franceze, ai ngjiti malin me biçikletën në shpinë./lajmifundit.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.