Sherr mes dy ish-banoreve të “Big Brother”

Kliko per me shume info

Dy ish-banoret e “Big Brother”, Ambra dhe Dona nga mikesha të ngushta janë kthyer në armike.

Dy vajzat e kanë zhvendosur sherrin e tyre në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

Ka qenë Ambra e cila bëri e para një status në “Instagram” dhe është shprehur e zhgënjyer nga sjella e shoqes së saj.

“Të kisha shoqe që nga jashtë dhe nuk e prisja nga ty këto gjeste, jam e surprizuar nga ti dhe aktrimi jot. Bravo vazhdoni kështu siç jeni, e treguat fytyrën kush jeni”, ka shkruar Ambra.

Shumë shpejt ka ardhur edhe reagimi i Donës, e cila nuk e ka kursyer edhe ofendimin ndaj ish-banores tjetër të “Big Brother”.

“Shoqeee? Fjalë e madhe për tu thënë, po mbylle gojën se dukesh më bukur”, është kundërpërgjigjur Dona.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.