Sherr LIVE mes gazetareve: Merresh me thashetheme, sikur ke ngrënë letra

Kliko per me shume info

Teksa janë ftuar në “Studio e Hapur” për të komentuar shkarkimin e Haki Cakos si Drejtor i Pergjithshem i Policise, Artan Hoxha dhe Kloadiana Lalakanë pasur një përplasje të vogël.

Anila Basha ka ndërhyrë dhe ka kërkuar fjalën e është shprehur në një moment se Klodiana Lala flet sikur ka ngrënë letra.

Kliko per me shume info

“Ler radhen Klodi, secili te thote mendimin e vet”, nderhyri Hoxha.

Teksa pak perpara se të perfundonte emisioni Basha dhe Lala janë përplasur serish pas një deklarate të gazetares Klodiana. Basha i tha se ajo merret me thashetheme dhe shashka, teksa Lala iu pergjigj: Mos me jep mua leksione gazetarie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.