Ronela Hajati dhe Stine ‘’rikthehen’’ bashkë!

0

Tashmë dihet që vite më parë Ronela Hajati dhe Stine kanë patur jo vetëm bashkëpunim në muzikë, por edhe lidhje.

Nuk e dimë çfarë e solli ftohjen e marrëdhënies së tyre, madje dhe ndarjen, por sot pas kaq vitesh dy ish-at do të ndajnë skenën bashkë.

Kliko per me shume info

Kjo ka tërhequr mjaft vëmendje pasi deri tani këngëtarja këndonte vetëm me Young Zerkan nëpër koncerte. Megjithatë, Ronela dhe Stine në fundjavë do të performojnë në një nga clubet e kryeqytetit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.