Rita Ora do të vijë sërish në Kosovë, zbulohet data

Kliko per me shume info

Pavarësisht famës dhe sukseseve, këngëtarja Rita Ora nuk e harron vendin e saj.

Kosova edhe pak ditë mbush një dekadë nga shpallja e pavarësisë së saj.

Kliko per me shume info

Në 10-vjetorin e shënimit të kësaj dite, më 17 shkurt, e pranishme do të jetë edhe ylli i muzikës botërore Rita Ora.

Përveç surprizave të shumta, do të jenë edhe performancat e Ritës ato që do të krijojnë një atmosferë mjaft energjike dhe patriotike.

Rita Ora vite më parë erdhi në Kosovë ekskluzivisht për të realizuar videoklipin “Shine Ya Light”, ku kishte shpalosur edhe simbole të shtetit më të ri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.