FOTO/ Reagimi i të dashurës kur pa Ronaldon të larë në gjak

0

Georgina Rodriguez po ndiqte direkt nga stadiumi ndeshjen e të dielës dhe u tmerrua kur pa që i dashuri i saj pësoi një lëndim në fytyrë duke u mbuluar me gjak.

Ronaldo u godit keq në fytyrë nga futbollisti i Deportivo La Coruna, Fabian Schar pasi shënoi golin e dytë.

Kliko per me shume info

Mirëpo, mjekët thanë se lëndimi i Ronaldos nuk është i rëndë dhe shtuan se nuk do ti mbetet asnjë shenjë në fytyrë./lajmifundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.