Rama e nis ditën me një lajm të mirë, ja mesazhi që jep me këtë video

Kliko per me shume info

Me nje video me pamje fantastike te bregdetit shqiptar dhe mbresat e pushuesve skandinave kryeministri Edi Rama ka uruar sot gjithe shqiptaret per nje dite te mbare.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë lajm për Shqipërinë turistike në mediat skandinave, ju uroj një ditë të mbarë ”- shkruan Rama.

Kliko per me shume info

Ndiqni videon per te pare se si na komentojne ne mediat skandinave:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.