Qytetari nxjerr zbuluar “reklamën” e Albtelecom: Mos gënjeni, telefoni në ofertë nuk gjendet në dyqane

0

Ka gjithmonë kohë për dhurata 🎁…madje edhe kur festat kanë mbaruar….Eh sikur te ishte keshtu!

Citimi i mesiperm eshte marre nga reklama e fundit e kompanise Albtelecom ne rrjetet sociale. Por pavaresisht fjaleve premtuese dhe imazheve ndricuese qe paraqiten ne spot, qytetaret deshmojne se realiteti eshte ndryshe.

Kliko per me shume info

Premtimit per “dhurate” ne lidhje me aparatet telefonike, nje qytetar i eshte pergjigjur ashper duke i kerkiar autoreve te publikimit qe te mos genjejne.

Debati ka vazhduar dhe punonjesit e kompanise kane pretenduar se ajo cka thoshte qytetari nuk ishte e vertete, por ky i fundit ka shkruar qartazi se ka qene ne dyqanet e Albtelecom dhe i kane thene se telefoni qe po reklamohet si oferte jo vetem qe ka mbaruar por nuk pritet as furnizim i ri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.