“Qeni është më besnik se ty o qen njeri”, Noizy fut në sherr Stresin me Florin

0

Stresi dhe Flori Mumajesi njihen prej kohësh për miqësinë e ngushtë, madje kur kantautori pati një incident në festivalin e Kënga Magjike me Stinen, ishte reperi ai që i doli në mbrojtje mikut të tij.

Mirëpo Flori duket se e ka tradhëtuar, edhe pse Stresi e mbështeti publikisht dhe fizikisht.

Kliko per me shume info

Flori postoi ditën e djeshme këngën e re të Noizy-t, me mbishkrimin “Masterpiece”.

Por afrimi i Florit me reperinNoizy, duket se e ka zhgënjyer Stresin.Krahas një fotoje ku duket me qenin e tij, reperi shkruan se:

Qen është ai që bëhet si qen, por qeni që është qen, është më besnik se ty o qen njeri”.Duke parë postimet e fundit, mund të pyesim me plotë zë, nëse Flori dhe Stresi janë ende miq.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.