Prona në bregdet dhe shtëpi jashtë shtetit, kjo është pasuria marramendëse e krahut të djathtë të Ramës

Kliko per me shume info

Engjëll Agaçi është një nga njerëzit më të pushtetshëm në Shqipëri.

Prej vitit 2013-të ai është sekretar i përgjithshëm në kryeministri dhe një nga figurat më të sulmuara nga Opozita dhe më veçanërisht nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Kliko per me shume info

Portali Open Spending Albania ka bërë publike pasuritë që zotëron Engjëll Agaçi, të cilat ai i ka deklaruar në ILDKP.

Në grafikët e Open Spending Albania tregohet pasuria e Engjëll Agaçit nga viti 2013-të deri në vitin 2016-të, që duhet thënë se është e konsiderueshme.

Më poshtë evoluimi i pasurisë së Engjëll Agaçit nga viti 2013-të deri në 2016-ën:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.