Prezantuesi shqiptar i ngre fustanin modeles duke zbuluar më shumë se sa duhet

Kliko per me shume info

Prezantuesi shqiptar Ervin Kurti, kësaj radhe ka publikuar një fotografi shumë interesante në Facebook.

Ai shihet teksa ia ka kapur fustanin modeles Lei Kraja, duke ia ngritur atë dhe për pak sa nuk ia zbulon pjesen intime.

Kliko per me shume info

Çfarë ndodhi në të vërtetë? Për më shumë pritet ta shihet sonte në emisionin Top Show Magazinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.