Prestigjozja britanike: Para, makina dhe ora luksoze, ja jeta e shfrenuar e “Fëmijëve të pasur të Shqipërisë” (FOTO)

Kliko per me shume info

“Shumica prej nesh ndjejnë rënie të të ardhurave gjatë muajit janar, por kjo është larg nga rasti për të rinjtë e pasur që përbëjnë elitën e re të Shqipërisë.

Dhe fotografitë e paraqitura në llogarinë e Instagram-it të fëmijëve të pasur të Shqipërisë,janë të mjaftueshme për t’ju bërë juve të qani mbi drekën e bërë në shtëpi”. Kështu e nis artikullin prestigjozja britanike “DailyMail”, të cilin ia ka kushtuar “Fëmijëve të pasur të Shqipërisë”.

Kliko per me shume info

“Ata shfaqën kënaqësinë në gjetjen e mënyrave krijuese për të nxjerrë në pah paratë e tyre; nga përhapja e tyre nëpër kroskotin e super-makinës, deri tek mbushushja vaskën.

Imazhe të tjera tërheqëse përfshijnë një grua të veshur shumë pak, duke u paraqitur me Mercedesin e e saj së bashku me një tigër.

Nga makinat e tyre tek hashtaget bombastike, dhe koleksionet e orave që rivalizojnë Harry ëinston, këta individë qesharake të pasur në mënyrë të qartë nuk kanë asnjë shqetësim në lidhje me prishjen e parave të tyre”, shkruan DailyMail. /Lajmifundit.al

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/femail/article-5250813/The-Rich-Kids-Albania-lavish-lifestyles.htmlLEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.