Plas grushti midis çiftit të pilotëve, lënë bosh kabinën e avionit në fluturim me 324 pasagjerë në bord

Kliko per me shume info

Një linjë ajrore indiane ka pushuar nga puna një çift pilotësh që u përleshën me dhunë dhe për pak kohë e lanë kabinën pa mbikëqyrje gjatë një fluturimi nga Londra në Mumbai.

Jet Airways mori hap këtë hap pas hetimeve për akuzat se një pilot mashkull goiti bashkëpilotien e tij femër gjatë një debati të nxehtë ndërsa aeroplani ishte në lartësi mesatare, duke mbajtur 324 pasagjerë në bord.

Kliko per me shume info

Sherri njoftohet se e nervozoi piloten femër duke e lënë kabinë bosh, para se ajo të bindej që të kthehej në ekuipazhin e kabinës. Çifti ishte ne njelidhje, por nuk ishin te martuar./lajmifundit.al

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/news/article-5250227/Pilot-couple-fired-fought-left-cockpit.html

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.